4005 Melayer
Antik, 125x198, jämnt slitage, mindre lagning
Såld: 2.100 kr
Såldes den 14 juni 2010 -
4015 Melayer
Antik, 134x192
Såld: 13.000 kr
Såldes den 31 maj 2010 -
6003 Melayer
Såld: 3.100 kr
Såldes den 1 december 2008
Föremål som liknar melayer Antik
- Träfflista
- alla
- Visa alla